Blúzka-telo vyrobené zo 100% viskózy s potlačou „hrachu“

Materiál:

Viskózová tkanina je pohodlná a príjemná na nosenie, „dýcha“ dobre — jej vlákna majú 100% prirodzenú kompozíciu, takže viskózové oblečenie nespôsobuje alergie. Viskózová tkanina je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Vďaka pridaniu iných materiálov do viskózy (polyester, terylén) si tkanina zachováva svoj tvar lepšie, neťahá sa a dobre toleruje umývanie stroja. Viskóza je ekologická, pretože jej likvidácia nepredstavuje nebezpečenstvo pre životné prostredie.

Zloženie: 100% viskóza

Odporúčania pre starostlivosť:

Odporúčame umývanie viskóza oblečenia oddelene od ostatných textílií v miernom režime, nie vyššie ako 30 ⁰C. Produkty vyrobené z viskózy sú lepšie suché po rovnanie všetky záhyby. Je lepšie žehliť veci dovnútra v režime „hodváb“.

Description:

„Anne Hathaway opakovane preukázala svoju lásku k tlači „pea“, ktorá sa objavuje na spoločenských podujatiach vo vhodnom oblečení. Opakujeme jeden z jej obrázkov a kombinujeme blúzku s trendovými koženými nohavicami zúženého štýlu. Dokončite súpravu pre party topánky-kozáky a náušnice-krúžky. Ak kombinujete blúzku s klasickými nohavicami, koženými členkovými topánkami a dvojitým kabátom, dostanete kancelársky výstroj s uvoľneným oblečením.“

Blúzka-telo-jedna z najpraktickejších položiek dámskej šatníka-zostáva populárna v sezóne SS ‚ 20. Súčasné modely sa objavili v zbierkach Fendi, Diesel a Versace Jeans Couture. Blúzka-telo z mäkkej viskózy bude základom pre vytvorenie ženského a romantického oblečenia. Voľný strih s imitáciou zápachu je vhodný pre akýkoľvek typ postavy. Blúzka je zdobená textúrovanou potlačou “ pea “ v rovnakom tóne ako modely z prehliadok Dolce & Gabbana, Victoria Beckham a Saint Laurent. Svetlo šedo-béžová farba blúzky ide dobre s neutrálnymi aj jasnými odtieňmi.

Údaje

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Všetky odtiene béžovej a hnedej-trend sezóny podľa Vogue;
  • Pea tlač-SS’20 pódium trend od Dolce & Gabbana, Victoria Beckham a Saint Laurent ukazuje;
  • Voľný strih s vôňou efekt je vhodný pre akúkoľvek postavu;
  • Praktický štýl oblečenia sa nemusí upravovať počas opotrebovania.

Ako súčasť: 100% viskóza-mäkká, odolná, elastická a príjemná pre Materiál tela.

Obrázok:

Na veľkosti modelu XS, parametre 87-65-92, výška 170 cm.