Straight-cut bunda v štýle power dressing s veľkým-check tlač

Description:

„Tento model sa perfektne dopĺňajú celkový vzhľad v béžová-hnedá sortiment pre kancelárie: noste ju s ostrihané zúžené nohavice v karamel tieni, Nahé pletené turtleneck, topánky s trendy krokodíla textúru a kompaktný geometrické taška.“

Táto klasická rovná bunda dokonale podporí súčasný štýl napájania. Dopĺňa ju kockovaná tlač, podobne ako modely z jarno-letných zbierok Chanel, Christian Dior a Balenciaga. Všestranná hnedá farba plášťa je ľahko kombinovaná s neutrálnymi a jasnými odtieňmi.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
    Štýl power dressing a kockované tlačové trendy SS ‚ 20 podľa verzie Vogue;
  • Rovný strih sa hodí akýkoľvek obrázok;
  • Rez na zadnej strane poskytuje pohodlie pri nosení;
  • Zloženie: 29% viskóza, 71% polyester-odolný, nezmršťovateľný materiál odolný voči opotrebovaniu.

Obrázok:

Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený úzkymi nohavicami s vysokým nasadením, kontrastným pásom a štipkami, AKTUÁLNA DATABÁZA-NAHÉ PLETENÉ ŠATY V JEMNOM REBROVANÍ, KOŽENÉ TENISKY S FAREBNÝMI ŠNÚRKAMI A VLOŽKAMI.

Klasické bundy budú dokonalým doplnkom kancelárskeho štýlu, a čo je najdôležitejšie – dodajú jedinečnosti aj každodennému vzhľadu. Módne modely červenej, žltej, modrej, bielej a ďalších farieb sa môžu stať ozdobou každodenných šatníkov a nezvyčajným doplnkom večerných alebo koktailových šiat. Extra dlhé bundy s izoláciou a bez izolácie, ktoré vyzerajú skvele s pevnými nohavicami alebo džínsami. Orezané modely (o niečo dlhšie ako bolero) dobre fungujú so širokými nohavicami, sukňami a riflovými rifľami.