Vojenská sukňa ceruzky vyrobená zo zmiešanej viskózy

Description:

„V kancelárii noste sukňu s tesným rolákom, bundu v módnej šeku a topánky s pätou mačiatka. V večerný vzhľad, dopĺňať ju s blúzka s trendy leopard tlač, ktorá podporuje tlačidlo vzor, a topánky s aktuálnu štruktúru „like krokodíla“.“

Vojenské štýl v novej sezóne je na vrchole popularity: na SS’20 ukazuje, bolo podporené dizajnéri Prada, Max Mara a Stella McCartney. Sukňa ceruzky v khaki odtieni s dvojitým uzáverom zdôrazňuje dôstojnosť postavy. Vertikálne čiary veľkých tlačidiel vizuálne roztiahnu siluetu.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Vojenský štýl-SS ‚ 20 catwalk trend od Prada, Max Mara a Stella McCartney ukazuje;
  • Tvarovo štýl kladie dôraz na postavu;
  • Rez mierne otvára nohy a poskytuje pohodlie pri chôdzi;
  • Vertikálny rad tlačidiel vizuálne roztiahne siluetu.
  • Zloženie: 27% viskóza, 70% polyester, 3% spandex-silný, hustý, odolný proti opotrebovaniu materiál.

Obrázok:

Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.

Obraz je doplnený o topánky-kozáci semišovú textúru v módnom burgundskom odtieni.

Ceruzka sukne je stelesnením elegantnej intelektuálnej sexuality. Tužková sukňa s vysokým pásom vyzerá obzvlášť krásne: vizuálne napína siluetu, krásne a jemne zdôrazňuje líniu bokov a vytvára ideálne ženské proporcie.

Takáto sukňa môže byť hlavným prízvukom, okolo ktorého je postavený celý vzhľad. Je rovnako vhodný pre obchod, kancelárske sety a pre súpravy v štýle pouličného a príležitostného štýlu. Tento model je jedným z najpopulárnejších dámskych šatníkov. Preto náš internetový obchod ponúka veľký výber sukní na ceruzky: rôznorodá zostava, perfektné padnutie a bohatá paleta farieb a materiálov vám pomôžu rýchlo a ľahko vyzdvihnúť a kúpiť sukňu na ceruzky.